Rekomendacje

Spotkanie z Patrycją było dla mnie bardzo wartościowe i inspirujące. poznałam przemiłą kobietę, ciepłą, pełną empatii i zrozumienia. Długo rozmawiałyśmy i czułam, że mogłybyśmy przegadać cały wieczór. Podpowiedziała mi wiele rzeczy, zwróciła uwagę i dała wskazówki. Wprowadzam zmiany, które zaproponowała. Jedne przyszły mi łatwo, nad innymi jeszcze pracuję ale już widzę zmianę, na ciele jak również w sferze mentalnej. Jestem spokojniejsza, bardziej osadzona w sobie. Wiele przede mną ale pierwszy krok już za mną, dziękuję że pomogłaś mi go przejść.

Wiola

Patrycja jest osobą bardzo ciepłą; sposób w jaki rozmawia sprawia, że po kilku minutach już wiesz i czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Jej szeroka wiedza, prosto przekazane porady sprawiają, że po prostu cieszysz się, że zapukałaś do tych drzwi i otworzyła je Patrycja!

Ania Majzel

Spotkałyśmy się raz i byłam pod wielkim wrażeniem. Po jednej przypadkowej konsultacji „prowadzonej głosem serca” moje zdrowotne puzzle poskładały się w całość. Po wcześniejszym chaosie wiedziałam co mam robić dalej i która ścieżką podążać.

Anna

Podczas godzinnej konsultacji z Patrycją największą wartością był praktyczny aspekt zaleceń które mi udzieliła,  oraz fakt że były łatwe do zastosowania w życiu codziennym. Pomimo że pierwszy raz się spotkałyśmy, to bardzo łatwo było mi podzielić się z nią osobistymi tematami i dzięki temu uzyskać szytą na miarę konsultację. Patrycja pięknie potrafi przekazywać wiedzę Ajurwedyjską i dopasować przekaz do potrzeb odbiorcy, była to bardzo przyjemna rozmowa.

Sylwia

Poznałam Cię jako osobę bardzo łagodną, z otwartym sercem dla potrzeb innych i uśmiechem na twarzy. Rozmowy z Tobą były bardzo profesjonalne i pomogły mi zrozumieć za czym mam dalej dążyć, aby wrócić do zdrowia. 

Ola

Miałam dwie konsultacje z Patrycją Zioła w związku z moimi problemami z tarczycą. Ogromne ciepło, którym emanuje Patrycja sprawiło, że rozmawiałyśmy jak dobre przyjaciółki. W tej wspaniałej atmosferze Patrycja postawiła diagnozę wg Ajurwedy, i udzieliła mi wskazówek  dotyczących oczyszczania, diety, masażu, oddychania, pracy z umysłem i suplementacji. Patrycja zainspirowała mnie do wprowadzenia koniecznych zmian, które mam nadzieję, pozwolą mi odzyskać energię, spokój, równowagę i radość.

Elwira Niemiec

Troska z jaką Patrycja podchodzi do swojego klienta, tworzy bezpieczną, serdeczną i otwartą przestrzeń do pracy nad swoim zdrowiem. Bardzo ujęła mnie energia Patrycji i jej wrażliwość na najdrobniejszy aspekt problemów jakie poruszałyśmy w trakcie konsultacji. Od razu udało nam się uzyskać połączenie, przez co szybko przeszłyśmy do omówienia konkretnych rozwiązań. Niezwykle istotne dla mnie jest podejście Patrycji do wpływu psychiki i stanu emocjonalnego na aspekty dotyczące chorowania ciała. W trakcie konsultacji sporo czasu poświęciłyśmy na omówienie w jaki sposób ciało odzwierciedla nasze wewnętrzne konflikty i niedostatek miłości do nas samych. Były to ważne impulsy to wprowadzenia zmian w moim życiu. Z całego serducha polecam współpracę z Patrycją.

Justyna

„Pracowało mi się z Tobą bardzo dobrze…trudno nawet nazwać to pracą, bo ja od samego początku konsultacji, miałam uczucie, jakbym spotkała się z najlepszą przyjaciółką z którą dawno się nie widziałam i mam jej tyyyleeee do opowiedzenia. A Ona słucha mnie uważnie, zadaje „pomocnicze” pytania, dzieli się swoją wiedzą, udziela wskazówek i rad w nienachalny, delikatny sposób. I sama jest dla mnie wzorem do naśladowania, bo jest spójna z tym ,co mi przekazuje. Patrycjo, bardzo Ci dziękuję za przyjemność konsultacji u Ciebie.”

Justyna

„Konsultacje z Patrycja wniosły bardzo wiele zmian do mojej codzienności, zaaplikowała je praktycznie natychmiast i już po tygodniu widzę ich wpływ na moje samopoczucie (szczególnie auto masaże). Dzięki dokładnym pytaniom i analizie mojego ciała zwróciła uwagę na najważniejsze punkty również w moim zdrowiu. Dzięki konsultacji moje wątpliwości co do prakryti i vikriti się wyklarowały oraz mogłam zadać indywidualne pytania o ajurwedę. Dodatkowo Patrycja jest bardzo ciepłą i tolerancyjną osobą, co bardzo doceniam w całym spotkaniu.”

Agnieszka, projektantka graficzna

Patrycję zawsze będę dobrze wspominać, to ona wprowadziła mnie w Ajurwedę praktycznie. To z nią odkryłam swoje prakriti, to z nią przyjrzałam się moim nawykom. Ujęła mnie swoim ciepłem, bliskim kontaktem, chęcią pomocy i zrozumienia. Promieniuje radością życia i szczęściem, co mnie też się udzieliło. Potrafiła mnie wysłuchać i zalecić konkretne rozwiązania. Polecam z serca Patrycję Zioła jako konsultantkę Ajurwedy!

Iza

Do Patrycji trafiłam z polecenia, gdy utknęłam się w martwym punkcie. Nigdy nie byłam alergikiem, myślałam, że ten problem nigdy mnie nie będzie dotyczył. Myliłam się. Zaczęłam mieć silne objawy alergiczne – pokrzywka pojawiała się regularnie, na całym ciele i na twarzy. Ta dokuczliwa dolegliwość okazała się być problemem przewlekłym. W momencie, gdy porady lekarzy alergologów na niewiele się zdawały (a było ich kilka), a przepisywane leki zamiast polepszyć sytuację, pogarszały ją. Testy w kierunku różnorodnych alergenów również okazały się negatywne. Patrycja, po dogłębnym wywiadzie, długiej i krzepiącej rozmowie, zwróciła mi uwagę na fakt, że moje ciało i narządy reagują na to, co dzieje się w głowie i że w myśl Ajurwedy – nasz umysł i nasze ciało są jednością i tylko w ten sposób, patrząc holistycznie, jesteśmy w stanie pokonać stan choroby. Zdałam sobie sprawę, że problemy natury psycho-fizycznej zaczęły się dużo wcześniej – przemęczenie, brak motywacji do działania  – miały swoje pierwotne przyczyny. Konsultacja ajurwedyjska była rozwiązaniem tej trudnej sytuacji. Sugestia diagnozy okazała się trafna (kandydoza), a zalecona dieta bazująca na dedykowanych mi produktach i praca nad sobą dały fenomenalne efekty, łącznie z utratą wagi ☺ Najważniejsze jednak są wypracowane nawyki, tj. wprowadzenie aktywności fizycznej, zdrowe odżywianie, medytacja. Są one najlepszym wyborem, pozwalają zatrzymać się w codziennym pędzie, wsłuchać we własny organizm i jego potrzeby, żyć harmonijnie. Dziękuję. Namaste.

Alicja

Patrycja to niesamowita osoba! Podczas konsultacji, ani przez chwilę, nie miałam wrażenia, że rozmawiam z kimś obcym,  któremu opowiadam wiele o sobie, swoich problemach. Nie miałam żadnych oporów 🙂 Sesja była przyjemna – dowiedziałam się wiele o sobie (w końcu ktoś powiedział niektóre rzeczy na głos, które stały się faktem), swoim organizmie i o tym, że można „poprawić” w sobie wiele, wystarczy tylko zajrzeć w głąb siebie i czasem skupić się na swoich potrzebach. To nie egoizm, to dbanie o siebie 🙂 Zalecenia, których udzieliła mi Patrycja naprawdę działają (choć początkowo byłam nastawiona sceptycznie). Kontakt z Patrycją to sama przyjemność- nie tylko podczas sesji, ale i po. Chcących spróbować- zachęcam! 

Magda

„Patrycja jest osobą niezwykle uważną na słowa i emocje klienta. Z dużym taktem i otwartością sprawnie przeprowadziła mnie przez proces diagnozy Prakriti i Vikriti. Konkretne i trafne zalecenia, które otrzymałam wskazały kierunki, które z ciekawością pogłębiam z korzyścią dla mojego zdrowia. Szczególnie zafascynowały mnie wnioski wynikające z diagnozy języka, która zdecydowanie jest Patrycji konikiem. 

Ola

Konsultacje z Patrycją – dopełnienie całości w ramy.

Moja przygoda z Ajurwedą zaczęła się ponad rok temu. Można powiedzieć że przypadkowo, ale wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem czego dowodem jest późniejszy kontakt z sama Patrycją. Po rocznym kursie Ajurwedy i dodatkowych webinarach i lekturach poczułam, że jest to ścieżka, którą w końcu czuję że chcę samą siebie prowadzić do zdrowia, ale też pomóc swoim bliskim.

Sam kurs i podstawowa wiedza jednak okazała się niewystarczająca. Brakowało mi oparcia, wsparcia profesjonalnego i uzasadnienia moich przypuszczeń plus dokładniejszych trafnych wskazówek.

I trafiłam na Patrycję – nie będę opisywać jak to się stało, wierzę że wszechświat nam w tym pomógł.

Chyba każdy z nas na jakimś etapie życia marzy o poznaniu takiej osoby -lekarza, terapeuty, itp- który pochyli się nad naszym problemem, wsłucha w nas, poświęci nam całą swoją uwagę i popatrzy na nasz problem i na nas samych całościowo. Całościowo czyli nie na sam efekt jakiegoś schorzenia i jak temu efektowi zaradzić / jaka tabletkę przepisać żeby go zagłuszyć. Całościowo to znaczy popatrzeć na nas i nasz problem pod każdym kątem, łącznie z tym z jakim ładunkiem, mocnymi i słabymi stronami przyszliśmy na świat, jaki wpływ na nas miał i ma nasz styl życia, skąd ten problem może wynikać i jak zaradzić jego źródłu, nie szkodząc nam przy okazji skutkami ubocznymi terapii, leków, suplementów.

Jeśli możesz sobie wyobrazić jak można czuć się poznając tak rozmawiającą z Tobą o twoim problemie zdrowotnym osobę – to ja tak się czułam już od pierwszej konsultacji z Patrycją. Ciepła, wyrozumiała, profesjonalna, oddana temu co robi całym sercem, pomocna i wspierająca na każdym kroku (nawet już po konsultacji) daje mi oparcie i jest nieustającym źródłem nowej wiedzy i sposobów korzystania z tego co od wieków daje nam w prezencie sama natura tylko my tak mało sami o tym wiemy.

Polecam z całego serca  – każdemu kto czuje, że chce inaczej, lepiej, zdrowiej i w większej harmonii z naturą i jej rytmem prowadzić siebie i swoich bliskich ścieżkami zdrowia.  

Gosia

Chcesz w końcu zadbać o siebie? Super. Można samemu przewertować tony internetu, wsiąkając jak gąbka wszystko co wpadnie ci w ręce… ale wiesz co? Podróż z Patrycja uczyni te drogę o wiele krótsza, przyjemniejsza, dopasowana do Twoich potrzeb. 

Coś tam wiedziałam, czytałam, robiłam.Trochę tu, trochę tam. Brakowalu mi jednak struktury, skupienia, konsekwencji i połączenia wszystkich kropek razem w logiczna całość. Patrycja pomogła mi w holistycznym podejściu do siebie. Dopasowana dieta, oczyszczanie, mindfulness, suplementacja, inspirujące książki, medytacja, masaże, budowanie zdrowych nawykow. Otworzyłam mi oczy na to, jak ważne jest nauczyć się „eliminować”- a nie jest to łatwe jak chce się robić wszystko. I cóż  pokochałam „ less is more”. Świat się nie zawalił, a ja jakaś spokojniejsza i energii więcej mam.

Patrycja to niesamowita „ bazą danych” – szukasz wsparcia, motywacji, inspiracji – nie zastanawiaj się ani chwil dłużej, bo warto. A wszystko to w przyjaznej przestrzeni, gdzie spokój, ciepło i uśmiech wibruje nawet online.

To był jeden z lepszych prezentów jaki sobie sprawiłam.

Dzięki Patrycja za ten czas razem.  

Ania