Konsultacja ajurwedyjska

Czym jest konsultacja ajurwedyjska?

Dla kogo jest konsultacja ajurwedyjska?

Z czego składa się konsultacja?

Jakie są opcje i cena konsultacji?

Forma konsultacji

Czym jest konsultacja ajurwedyjska?

Ajurwedyjska konsultacja zdrowia to spotkanie, podczas którego przeprowadzam z Tobą pogłębiony wywiad, który ma na celu m.in. analizę Twojego sposobu odżywiania, stylu życia, wyglądu ciała, wyglądu skóry, stanu w jakim jest obecnie Twój umysł, dolegliwości oraz chorób, które Tobie doskwierają w ostatnim czasie na poziomie ciała i umysłu. Na konsultacji badam też stan Twojego zdrowia z języka.

Konsultacja ajurwedyjska ma pomóc Ci lepiej zrozumieć twoje ciało, umysł oraz sposób trawienia, który ma ogromny wpływ na stan zdrowia. Ma pomóc zrozumieć stan w którym jesteś i co do doprowadziło Cię do tego, gdzie aktualnie jesteś, patrząc holistycznie.

Podczas konsultacji jestem Twoim przewodnikiem, nauczycielem troszczenia się o siebie, wsparciem, inspiracją w drodze do zdrowia, w drodze do bycia bliżej siebie. 

W trakcie konsultacji otrzymujesz ode mnie proste, skuteczne zalecenia dotyczące zdrowia, zmiany stylu życia, które dodatkowo otrzymujesz na maila po konsultacji.

Najczęściej zalecenia dotyczą: odpowiednio dobranej diety, odpowiedniego sposobu spożywania posiłków dla Ciebie, dobrania aktywności fizycznej, codziennych rytuałów wzmacniających zdrowie, rekomendowanych zmian w aktualnie prowadzonym stylu życia, odpowiednich zaleceń dla aktualnego stanu umysłu, odpowiednio dobranych ziół, rekomendacji najlepszych dla Ciebie zabiegów, których zadaniem jest przywrócić równowagę ciała, umysłu i ducha – indywidualnie dla Ciebie.

Dzięki konsultacji będziesz umieć rozpoznawać przyczyny swoich zaburzeń nierównowagi. Dowiesz się jakie pokarmy będą Cię zasilać, służyć twojemu zdrowiu. Dowiesz się w jaki sposób się regenerować oraz zasilać ciało i umysł.

Dla kogo jest konsultacja ajurwedyjska ?

Dla każdej kobiety, która coś słyszała o Ajurwedzie, bądź czytała, ale nie wie jak to przekuć w praktykę, w codzienne życie

Dla każdej kobiety, która chce czuć się dobrze w swoim ciele, chce czuć się dobrze ze sobą

Dla każdej kobiety, która chce coś zmienić w swoim życiu, bo całe życie „robiła” dla innych

Dla każdej kobiety, która jest ciekawa co Ajurweda może jej zaoferować, dla jej poprawy zdrowia, dla profilaktyki

Dla każdej kobiety, która chce być po prostu zdrowa i szczęśliwa

Z czego się składa konsultacja ?

Konsultacja to nie tylko jedno lub kilka spotkań.

Chciałabym, aby każda kobieta, która zdecyduje się na konsultacje ze mną, świadomie była przygotowana do tego spotkania oraz żeby otrzymała ode mnie wsparcie, aby wiedzieć co dalej robić z moimi zaleceniami. Jednym słowem, lubię jak moje klientki czują się częścią tego procesu i czują wsparcie w tej zmianie, która ma im pomóc w podnoszeniu swojej nowej jakości życia.

– Etap przed konsultacją

Osobom zdecydowanym przesyłam:

– dostępne terminy konsultacji

– kwestionariusze do wypełnienia – jest to fajna możliwość refleksji nad własnym stanem zdrowia obecnym stanem umysłu, zweryfikowania jak jest dziś, czy moje otoczenie mnie wspiera itd…

– proszę o przesłanie wyraźnego, ostrego zdjęcia języka

Konsultacja – spotkanie

Każda konsultacja jest inna, wyjątkowa dla mnie.

Najważniejsze dla mnie to zapewnienie odpowiedniej atmosfery, zaufania, które pomoże nam stworzyć otwartą przestrzeń do dialogu. 

Podczas konsultacji staramy się złożyć w całość Twoją sytuację, aby znaleźć przyczyny, źródło aktualnego stanu zdrowia, obecnego stanu umysłu, a następnie na ich podstawie przekazać Tobie indywidualne zalecenia.

Podczas konsultacji staramy się złożyć w całość Twoją sytuację.

W tym celu potrzebujemy: 

– określić Prakriti – naturalną konstytucję, z którą przychodzimy na świat. Omówimy do czego masz naturalnie skłonność, predyspozycje

– określić Vikriti – czyli określić Twój aktualny stan zdrowia, co zostało zaburzone i co jest w nierównowadze

– uzyskać podstawową informację z pulsu 

– dokonać analizy języka, który jest cennym źródłem wiedzy o naszym stanie zdrowia

– przeprowadzić pogłębiony wywiad, który ma na celu zbadanie źródła przyczyn powstania dolegliwości 

– przeprowadzić pogłębiony wywiad, który pomaga określić również aktualny stan umysłu

– omówić czynniki, które Ci nie służą

– omówić czynniki, które będą Cię wspierały, 

– przekazać najważniejsze zalecenia, które będą równoważyć Twój organizm na poszczególnych poziomach

Po konsultacji

Przesyłam podsumowanie z konsultacji – wszystkie zalecenia na email, wraz z rozpisanymi zaleceniami dietetycznymi oraz przykładowym jadłospisem.

Jak są opcje konsultacji ?

Parę słów o tym jak pracuję i jak mogę Cię wesprzeć podczas konsultacji.

Oferuję konsultacje w trzech opcjach

opcja pierwsza

DOBRZE -ogarnę samodzielnie zalecenia

Jest to opcja dla osób, które mają już jakąś wiedzę z zakresu Ajurwedy i mają dużą już świadomość i są zdeterminowane do wprowadzenia pozytywnych dla siebie zmian.

Jest to również opcja dla osób, które chcą poznać praktycznie Ajurwedę, zobaczyć o co w niej chodzi i jak z nią można żyć na co dzień, aby cieszyć się dobrym zdrowiem.

Najczęściej ma ona formę jednorazowego spotkania.

W ramach tej opcji oferuję:

Przygotowanie do konsultacji ( mój i Twój czas)

Przeprowadzenie konsultacji 

Podsumowanie emailem zaleceń

Koszt: 150 zł

              

opcja druga

MOCNIEJ- potrzebuję Twojego wsparcia przy zaleceniach

Przeprowadzam trzy godzinne spotkania, w krótkich odstępach czasu ( od 2-4 tygodni).

Na pierwszym spotkaniu określamy Prakriti i Vikriti, przeprowadzam diagnozę z języka.

Przekazuję informacje, co to znaczy, daje kilka najważniejszych zaleceń do wdrożenia.

Na drugim spotkaniu skupiamy się na aspektach odżywiania, diety. Omawiamy dolegliwości i szukamy źródeł ich powstania. Efektem jest przekazanie kolejnych zaleceń do wdrożenia wraz ze szczegółowymi zaleceniami dietetycznymi.

Na trzecim spotkaniu rozmawiamy o aktualnym stanie umysłu. Co zaburza jest pracę, stan w jakim jest, co będzie wspierać. Przekazuję zalecenia, które mają na celu zrównoważenie stanu umysłu, który będzie wspierający dla Ciebie, dla Twojego zdrowia. Przekazuję kolejne zalecenia do wdrożenia.

Rekomenduję po okresie 2- 4 miesięcy od ostatniego spotkania – godzinne spotkanie, które ma na celu zweryfikowanie wdrożonych zaleceń i przekazanie informacji zwrotnej co dalej należy robić. Sesja ma na celu też uzyskanie odpowiedzi na pytania, które pojawiły się tej przestrzeni czasu. Przekazanie jeśli tego wymaga sytuacja, kolejnych zaleceń.

Pomiędzy konsultacjami jest możliwość kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Odpowiadam najpóźniej do 2 dni, oddzwaniam jak mogę.

Koszt pakietu: 350 zł ( płatne całościowo lub ratami)

opcja trzecia

NAJMOCNIEJ- potrzebuję bardzo Twojego wsparcia przy zalecenia

Początek jak w ofercie nr 2

Dodatkowo spotykamy się jeszcze co najmniej 2 razy w odstępie 2-4 tygodni i na bieżąco omawiamy trudności, wdrażanie zmiany, odpowiadam na pytania, które powstały na przestrzeni czasu, przekazuję kolejne narzędzia do dalszej pracy. 

Pomiędzy konsultacjami jest możliwość kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Odpowiadam najpóźniej do 2 dni, oddzwaniam jak mogę.

Koszt pakietu: 450 zł ( płatne całościowo lub w ratach).

Koszt kolejnej konsultacji: 100 zł

Forma konsultacji

Konsultacje odbywają się:

 on-line poprzez: zoom lub skype

Zapraszam do kontaktu 😊